Královský pudl Hamlet

JMENUJI SE HAMLET

Říkají mi HAMLET a jsem královský pudl vícebarevný – A BROWN BRIAN ANCARADO. Mám hnědé pálení a kadeřavou srst. Moje matka pochází z velkého a kvalitního rodu GRAND ROYALE ESTELLE VON DER SILBERMÖVE (FCI) a můj otec je registrovaný pod jménem SWEET MAGIC DREM’S GOLDDIGGER. Jsem připraven a k plně k dispozici ke krytí.

  • Velice chytrý dvouletý Královský pudl
  • Ideální plemeno a charakter k dětem
  • Společenský, ale v klidu vydrží i doma
  • Vhodný i pro alergiky, protože nelíná
  • Váha 29kg

O PLEMENU

Královský pudl mívá velice klidnou povahu. Je rozvážnější a důstojnější, než jeho menší pudlí “bratři”. V posledních letech je na vzestupu i jeho využití jako asistenčního či vodícího psa. Klienti oceňují zejména jeho nelínavou a pro citlivé osoby také méně dráždivou srst. Je oblíbený i pro jeho vysokou inteligenci.

VÝCHOVA

Pudl je vhodný jak pro starší či osamělé lidi, tak do rodin s dětmi. Zároveň je výborným společníkem pro aktivní lidi. Jak je možné, že se hodí do klidného i živého prostředí současně? Protože pudl je neuvěřitelně přizpůsobivý nárokům a chování jednotlivých rodin, ve kterých žije.

ZDRAVÍ

Tak jako u každého plemene, i u pudla dobrý chov dělá jeho zdraví, respektive míra genetického zatížení. A kupodivu, i když má pudl za sebou léta módnosti a neuváženého krytí některými chovateli (množiteli), a to ve velkém měřítku, rozhodně se nevymyká z průměru dědičných onemocnění počítaných u mnohem méně známých plemen, která nikdy nepodlehla módním trendům. Lidé se u pudlů v době jeho největší slávy zaměřili na srst, a tak tělesné partie zůstaly zdravě přírodní.

RODINA

Milují celou svou rodinu a nemají tendence doma škodit. K dětem jsou kamarádští, rádi si s nimi hrají, ale k těm menším dětem jsou lepší střední či velcí pudlové. Pudlové, kteří nevyrůstají s dětmi, mohou být v dospělosti překvapeni jejich hlučností a nevypočitatelnými pohyby. Proto je dobré, aby štěně přicházelo do styku s malými dětmi, i když v rodině malé děti nejsou. Děti má rád, ale jak dítě, tak pes se musí od základu učit, jak se k sobě vzájemně chovat, co je dovoleno a co zakázáno.

POVAHA

Královský pudl zpravidla nedělá ukvapené závěry. Jsou považováni za nejlépe cvičitelné, snadno motivačně naladitelné a nejvšestranněji využitelné pudly. I při malé snaze o výchovu pudl nikoho nezklame a je to báječný člen rodiny.

SRST

Je dobré používat šampony přímo pro pudlí plemeno. Pro lepší vůni pak můžete použít i psí deodorant. Jeho srst je dobré nejlépe i denně pročesat, aby se nezacuchala. Nelíná, takže doma nezanechává chlupy, což ocení alergici.

Galerie

Video

KRÁLOVSKÝ PUDL NA KRYTÍ

Hamletovi jsou dva roky a je plně  připraven na krytí.

© Copyright 2022 Královský pudl Hamlet